Registrujte se a získejte slevu ve výší 3%.

STINKY JUMBO BOILIE Slaná oliheň 22mm 1kg

Akce Tip
SOB
360 Kč –25 %

Boilie Slaná oliheň je tvořena z rozpustných rybích a mléčných proteinů, ptačích zobů, extraktů a atraktorů. Obsahuje vysoké procento olihňové moučky a několik dalších druhů rybích mouček, například krill. Hlavní přednostní tohoto boilie je velké množství tekutých surovin (tekuté potravy, extrakty, chuťové stimulátory, aminokomplexy), které se výborně rozpouští ve studené vodě. To vše je podtrženo kvalitní britskou olihňovou esencí. Toto boilie je bohaté na proteiny, vitamíny, soli a aminokyseliny.

Můžeme doručit do:
5.12.2023
360 Kč –25 % 270 Kč
Skladem

Tohle boilie bylo vyráběno jako selektiviní nástraha a téměř dva roky testování nám ukázaly, že se to povedlo! Během těchto dvou let jsme na všech vodách, kde jsme tuhle kuličku testovali nachytali trofejní kapry. Boilie je díky svému složení vysoce výživné, obsahuje velké množství proteinů, aminokyselin a vitamínů. 

Boilie Slaná oliheň je tvořena z rozpustných rybích a mléčných proteinů, ptačích zobů, extraktů a atraktorů. Obsahuje vysoké procento olihňové moučky a několik dalších druhů rybích mouček, například krill. Hlavní přednostní tohoto boilie je velké množství tekutých surovin (tekuté potravy, extrakty, chuťové stimulátory, aminokomplexy), které se výborně rozpouští ve studené vodě. To vše je podtrženo kvalitní britskou olihňovou esencí. Toto boilie je bohaté na proteiny, vitamíny, soli a aminokyseliny. Boilie obsahuje pouze 20% objemových surovin.

Hotové boilie Slaná oliheň je sice selektivní, ale méně atraktivní. Pro rychlé nebo závodní chytání doporučujeme Boosted boilie nebo kuličkou obalit do pasty.

Boilie vydří ve vodě bez problémů cca 24 hodin (záleží na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby).

Balení: 1kg
Průměr: 22mm

Kód Kód: STI/BO990
Jméno značky: STINKY
Kategorie: Hotové boilie
Zpět do obchodu