Registrujte se a získejte slevu ve výší 3%.

STINKY JUMBO BOILIE Pikantní ovoce 22mm 1kg

Akce Novinka
POB
360 Kč –25 %

Pikantní ovoce je založeno na ptačích zobech, mléčných proteinech a atraktorech. Obsahuje velké množství sypkého i tekutého Robin redu a chilli! Neobsahuje žádné rybí moučky! Je nabito esencemi v příchutích ananas, brusinka a černý pepř. Boilie je výborné také ve studené vodě!

Můžeme doručit do:
27.2.2024
360 Kč –25 % 270 Kč
Skladem

Máme tady novinku, na kterou se celý náš tým hodně těšil! Recept, na kterém jsme pracovali už od roku 2017 a nyní jsme ho doladili k dokonalosti. Je to opravdu dlouhá doba, ale tohle boilie je naše srdcová záležitost, jedná se totiž o náš první recept, který jsme kdy vytvořili a díky novým a novým zkušenostem jsme ho neustále vylepšovali.

Jedná se totiž o velmi atraktivní boilie, které výborně funguje a láká ryby všech velikostí. Atraktivitu zajišťuje poměrně velké množství esencí v příchuti ananas a brusinka, které doplňuje esence pepřová. Pikantní ovoce je založeno na ptačích zobech, mléčných proteinech a atraktorech. Obsahuje velké množství sypkého i tekutého Robin redu a chilli! Neobsahuje žádné rybí moučky! To oceníte zejména na vodách, kde je velké množství sumců, kteří vám luxují vaše krmné místa. Díky velkému množství tekutých složek funguje téměř okamžitě. Obsahuje pouze dvacet procent objemových surovin.

Společně se Slanou olihní budete u vody připraveni takřka na každou situaci! Budete mít k dispozici jak selektivní, tak velmi atraktivní nástrahy. Díky úplně odlišnému složení minimalizujete možnost, že kapr odmítne oba druhy boilie.

Boilie Pikantní ovoce můžete používat celoročně i ve velmi studené vodě. Díky jeho složení, nutriční hodnotě a dobré stravitelnosti na něj kapři reagují 12 měsíců v roce.

Balení: 1kg

Průměr: 22mm

 

Kód Kód: STI/BO1238
Jméno značky: STINKY
Kategorie: Hotové boilie
Zpět do obchodu