Registrujte se a získejte slevu ve výší 3%.

O Nás

Firma Stinky vznikla před pár lety, v roce 2016. Byla založena dvěma nejlepšími kamarády, které lákalo vyrobit si své vlastní boiliesy pro svou potřebu. Než jsme se dostali k samotné výrobě, tak to znamenalo čtení různé literatury, nekonečné sledování videí apod., než jsme se rozhodli vyrobit své vlastní boilie. Když jsme se tedy k tomu konečně odhodlali, tak první pokusy mířily rovnou do popelnice. Tehdy jsme zjistili, že to nebude lehké. Uplynulo několik týdnů a nám se to povedlo a světe div se, chytali jsme na to kapry....hezké kapry. Jak čas plynul a nám se na naše boilie dařilo, tak byl o ně zájem ze strany kamarádů a to nás nakoplo k tomu, zřídit si vlastní eshop. 

V roce 2023 uvedeme své první boilie na trh. Trvalo to skoro celých 7 let, ale až nyní jsme si řekli, že máme dostatek zkušeností k výrobě a jsme schopni prodat zákazníkům to nejlepeší z naší dílny. Řídíme se jednoduchou věcí, v první řadě si boiliesy vyrábíme pro sebe a to znamená, že chceme kvalitu a to nám konec konců dokazují i naše úlovky.

Jsme malá firma, která si potrpí na kvalitu a ne na kvantitu, tudíž v nabídce budeme mít pouze pár druhů boiliesů, ale o všech budeme přesvědčeni, že se nám povedly. Proto nám trvalo několik let než představíme naše historicky první boilie.

Kromě výroby boilie se také zabýváme výrobou tygřích ořechů.

Zpět do obchodu