Registrujte se a získejte slevu ve výší 3%.

FLACARP - Bivakové RGB Led světlo s přijímačem

Na základě přání a požadavků vás, rybářů, přinášíme dokonalé LED světlo. Jedná se o zcela unikátní výrobek, který svými funkcemi a parametry nemá konkurenci...

Můžeme doručit do:
30.3.2023
2 490 Kč
Skladem u dodavatele

Na základě přání a požadavků vás, rybářů, přinášíme dokonalé LED světlo. Jedná se o zcela unikátní výrobek, který svými funkcemi a parametry nemá konkurenci...

- multibarevné LED světlo. Příjemná bílá, zelená, červená, modrá ... zvolte si barvu a jas, které vám vyhovují.
- integrovaný bezdrátový příposlech s dosahem až několik set metrů. Svítilnu lze využít i jako maják při zavážení krmiva.
- přenos barvy, která je nastavena na hlásiči. Máte na hlásiči nastavenou třeba fialovou? Není problém, stejnou barvou se vám při záběru rozsvítí i LED světlo. Hned víte, od kterého hlásiče máte záběr.
- 100% kompatibilita. Spolupracuje se všemi bezdrátovými produkty FLACARP: hlásiči, alarmy, příposlechy ...
- žádné baterie! Integrován výkonný nabíjecí Li-Ion akumulátor. Jednoduše dobijete běžnou nabíječkou na mobil, z auta nebo libovolné powerbanky.
- opravdu 100% vodotěsná konstrukce. Spadne vám svítilna do vody? Nevadí, dovnitř se nedostane ani kapka vody. Testováno dlouhodobě 1,5 metru pod vodou. Navíc svítilnu "neutopíte", protože při pádu do vody plave na hladině.
- naše špičková elektronika, vlastní vývoj a výroba v ČR, certifikace v akreditované zkušebně, to vše vám zajistí spolehlivost a pružnou reakci na vaše požadavky.
- jednoduché přichycení. Svítilna je vybavena silným neodymovým magnetem. Jednoduše přichytíte k libovolné železné konstrukci nebo zavěsíte pomocí poutka.

Vodotěsná konstrukce předurčuje toto malé, ale velmi výkonné LED světlo nejen pro použití v bivaku, ale může sloužit i jako venkovní osvětlení. Uvnitř zabudovaný přijímač bezdrátového příposlechu umožňuje dálkové rozsvícení signalizátory záběru FLACARP, tedy při záběru. Lze jej dálkově ovládat i příposlechem - na dálku zapnout / vypnout / ztlumit jas. Může být využito i jako maják při zavážení krmiva - na dálku si rozsvítíte světlo označující vaše lovné místo. Světlo můžete spárovat nejen s hlásiči, ovládat nejen příposlechem, ale lze ho propojit také s alarmy FLACARP ! Je vybaveno výkonnými bílými LED CREE a RGB diodami, můžete si tedy zvolit další barevné odstíny. Například v noci použít méně rušivé červené světlo, modré, zelené .... Lahůdkou je možnost rozsvícení stejné barvy, jaká je nastavena na hlásičích. Takže v noci můžete příposlech klidně vypnout a již po rozsvícení světla poznáte, která hlásič má záběr. Světlo je vybaveno silikonovými těsněními a je vodotěsné. Můžete jej používat jako venkovní osvětlení a není třeba se obávat deště. Když spadne do vody - nevadí. Světlo je velmi lehké a na vodě plave - nemusíte se bát, že jej utopíte.

Již nikdy nebudete měnit baterie: uvnitř zabudovaný akumulátor s velkou kapacitou 2000mAh snadno dobijete z běžné nabíječky na mobil, z auta nebo z libovolné powerbanky. Z jedné boční strany je umístěno tlačítko pro ruční ovládání, poutko na zavěšení. Z druhé strany silný neodymový magnet pro přichycení např. na deštník nebo jinou železnou konstrukci. Po krytkou magnetu je USB nabíjecí konektor. Snadno si tlačítkem nastavíte barvu, která vám vyhovuje - ta zůstane uložena jako výchozí. Po dalším zapnutí je tedy automaticky nastavena. Změna barev je velmi snadná, celkové ovládání intuitivní.

Souhr vlastností, technické údaje:

LED světlo s příposlechem, spolupracujícím s produkty FLACARP vybavené vysílačem příposlechu barva LED světla: bílá, červená, zelená, modrá + barvy jako na signalizátorech FLACARP nabíjecí Li-Ion akumulátor 2000mAh délka svitu LED: na plný výkon až 6 hodin, v režimu sníženého jasu až 20 hodin (délka svitu je orietnační, závislá na okolní teplotě a stavu akumulátoru) rozměry: délka 136mm, průměr uprostřed 36mm, průměr po bocích u zátek 42mm vodotěsná konstrukce, odolnost proti dešti i krátkodobému potopení (pád do vody) uchycení pomocí silného neodymového magnetu nebo poutka pro zavěšení hmotnost: 127 g

Kód Kód: FL6RGB
Jméno značky: FLACARP
Kategorie: FLACARP
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu