Sinker Pasta

Neohodnoceno

Značka ECO D&M Vám představuje nové certifikované ekologické betonové zátěže pro sportovní a rekreační rybolov.

33 Kč 35 Kč 37 Kč od 33 Kč
Můžeme doručit do:
25.8.2021 25.8.2021 25.8.2021 Zvolte variantu
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu

Značka ECO D&M Vám představuje nové certifikované ekologické betonové zátěže pro sportovní a rekreační rybolov.

Sinker Pasta je speciálně vytvořené závaží v aerodynamickém tvaru pro dosáhnutí maximálního doletu při nahazování montáže ze břehu. Po náročném testování a vývoji jsme dovršili to, že i přes větší objem jsme dokázali nahradit klasické olovo a Sinker Pasta má stejné funkce a efektivitu i pro náročné sportovní rybáře při extrémně dlouhých náhozech přes 100m. Sinker Pasta nabízí bezkonkurenční přesnost při nahazování přesně na lovné místo.

Další výhodou Sinker Pasta modelu je její samotná funkce možnosti naplnění zátěže obalovací pastou, těstem a nebo jiným rybářským krmením.

Každý produkt je 100% nasákavý, proto je tento element možné využít například na nasáknutí, dipu, boosterů nebo jiného tekutého atraktoru pro zvýraznění a udržení aromatu na lovném místě.

Každé závaží obsahuje velikostně univerzální obratlík, který s lehkostí pasuje na všechny typy klipů, které znáte z moderní kaprařiny.

Závaží tvoří 7-složková železo-betonová směs, která je netoxická, eco-friendly a splňuje environmentální zařízení a požadavky životního prostředí. Všechny typy zátěží jsou magnetické, a tak se dají za použití magnetu lehce vytáhnout a vylovit z vodního dna pro další použití, díky tomu jsou ještě hodnotnější a vysoce udržitelné pro životní prostředí.

 Závaží jsou konstruované tak, aby vyhovovali požadavkům a podmínkám trhu.

Kód Kód: 810/SIN 810/SIN2 810/SIN3 Zvolte variantu
Jméno značky: ECO Sinkers
Kategorie: ECO Zátěže