Sinker Grippa

Neohodnoceno

Značka ECO D&M Vám představuje nové certifikované ekologické betonové zátěže pro sportovní a rekreační rybolov.

35 Kč 44 Kč 58 Kč 68 Kč 78 Kč od 35 Kč
Můžeme doručit do:
25.8.2021 25.8.2021 9.8.2021 9.8.2021 9.8.2021 Zvolte variantu
Objednáno Objednáno Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Značka ECO D&M Vám představuje nové certifikované ekologické betonové zátěže pro sportovní a rekreační rybolov.

Sinker Grippa je navrhnutý v placatém tvaru s betonovými výstupky, které mají za úkol udržet zátěž na různých typech reliéfu vodního dna. Tento druh se stal nejpoužívanějším při lovu s člunem, a to na vyvážení montáže na delší vzdálenosti, stejně tak i při odhozu na tekoucích řekách. Jeho zásadní funkcí v rámci svého objemu zajišťuje podstatně menší zapadávání do bahna a do měkkého dna. Současně je jeho tvar přizpůsobený na udržení koncové montáže na určeném místě, a to i na vzdálenosti za hranicí 700m od břehu.

Další zajímavostí a inovací u modelu Griipa je jeho struktura při pokládání koncové montáže ve vodním sloupci. I do hloubky přes 20m a nepříznivé podmínky dokáže přesně ve vodním sloupci stáhnout montáž s nástrahou na přesně určené v lovném místě bez zamotání montáže. To vše díky konstrukci a přizpůsobení rozložené váhy, která byla vyvíjena několik let.

Každý produkt je 100% nasákavý, proto je tento element možné využít například na nasáknutí, dipu, boosterů nebo jiného tekutého atraktoru pro zvýraznění a udržení aromatu na lovném místě.

Každé závaží obsahuje velikostně univerzální obratlík, který s lehkostí pasuje na všechny typy klipů, které znáte z moderní kaprařiny.

Závaží tvoří 7-složková železo-betonová smě, která je netoxická, eco-friendly a splňuje environmentální zařízení a požadavky životního prostředí. Všechny typy zátěží jsou magnetické, a tak se dají za použití magnetu lehce vytáhnout a vylovit z vodního dna pro další použití, díky tomu jsou ještě hodnotnější a vysoce udržitelné pro životní prostředí.

 Závaží jsou konstruované tak, aby vyhovovali požadavkům a podmínkám trhu.

Kód Kód: 813/SIN 813/SIN2 813/SIN3 813/SIN4 813/SIN5 Zvolte variantu
Jméno značky: ECO Sinkers
Kategorie: ECO Zátěže