DT Baits Boilie Dip 150ml

Velmi atraktivní dipy z produkce DT Baits.

279 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Pukka Fish Oily Chicken

Velmi atraktivní a navýková pikantní chuť pečené kuře, která dosahuje obrovského dosahu v okolní vodě.

Cold water green beast

Kombinace specifického sladkého bobulového ovoce s vysokým kyselým profilem a jemným nádechem mentolu, chuť se brilantně rozptýlí v nejchladnější vodě, když je třeba rybám dodat energii především v chladnější vodě.

Fish, blood and fresh orange

Kombinace pikantních aminokyselin, se super čerstvou pomerančovou kůrou, činí tento dip pro vaše boilie velmi silně atraktivní. Podkladové aminokyseliny působí pro kapra jako spínač ke krmení a spolu s příchutěmi vytvářejí velmi působivý koktejl.

N-Blend

Chuť je kombinací pražených tygřích ořechů a kondenzovaného mléka, doplněného o mléko B+, které dodává sladký krémový nádech. Okamžitě atraktivní a skvěle působí, pokud na vaší vodě dominuje rybí moučka, nebo pokud se chcete vyvarovat přilákání raků.

Pukka fish and sour cream

Skvělý partner pro zkvalitnění vašeho boilie. Velmi dobré používat na vodách, kde je velký výskyt bahna. Protože naše broskev nejen, že pach bahna přebije, ale vaše boilie zůstane i po několika dnech stále velmi atraktivní! Zakysaná smetana je tvořena třemi složkami, z nichž jedna obsahuje 
kyselinu N-butyrovou, která přitahuje kapry na dálku a ve vodě se rozptýlí na miliardy částic ve vodním sloupci

Squid and Octopus

Návnada na bázi rybí moučky, která je hrubě texturovaná návnada, která podporuje uvolňování atraktorů do okolí a podporuje rychlost trávení.
Obsahuje vynikající kvalitní rybí moučku LT94, mléčné bílkoviny, extrakt z chobotnice a vysoký podíl zelených mušlí - což z něj činí okamžitě atraktivní a dlouhodobou návnadu s naší legendární chobotnicí a olihní s nádechem černého pepře, kterou vyhledávají především větší ryby činí tento dip pro vaše boilie velmi silně atraktivní. Podkladové aminokyseliny působí pro kapra jako spínač ke krmení a spolu s příchutěmi vytvářejí velmi působivý koktejl.

Strawberry milk B

Jahodové boilies je vyrobené z hrubě mleté mouky tygřího ořechu, vysoce kvalitních mléčných bílkovin, klasického Milk B + atraktoru a ptačího krmiva, aby podpořily únik a přitažlivost obsažených atraktorů. Je to vysoce přitažlivá návnada s dlouhodobou potravinovou hodnotou a je etrémně účinná ve všech ročních období. Podkladové aminokyseliny působí pro kapra jako spínač ke krmení a spolu s příchutěmi vytvářejí velmi působivý koktejl.

Supa fruit

Sladká příchuť jemného ovoce se sladkými mléčnými výrobky, kombinovaná se směsí olejů, které rozptylují chuť kolem návnady na háčku. Díky tomu je zajištěno co největší rozšíření pro maximální přitažlivost naší nástrahy.

Kód Kód: 166/COL 166/FIS 166/N-B 166/PUK 166/SQU 166/STR 166/PUK2 166/BER 166/SUP2 Zvolte variantu
Jméno značky: DT Baits
Kategorie: Dipy a Boostery