DT Baits Boilie 1kg

Tip
82 vyr 7 pcb2019 1378953430

Hotové boilie od anglického výrobce DT Baits. Boilie je velice atraktivní a ryby na něj velice dobře reagují.

399 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Berrybubble boilie. Fantastické letní ovoce z bobulí a černého rybízu je kombinováno s příchutí žvýkačky, která spouští silný krmný účinek.

Cold Water Green Beast. Mimořádně vysoká koncentrace mléčných bílkovin a strukturovaných složek podporuje rychlé trávení. Proslulá návnada v zimních měsících. Coldwater Green Beast má nesrovnatelnou pověst.Kombinace specifického sladkého bobulového ovoce s vysokým kyselým profilem a jemným nádechem mentolu, příchuť se brilantně rozkládá v chladnější vodě. Boilies je ideální volba pro celoroční chytání. Velmi oceníte i to, že také dobře pracuje v chladné vodě, především pak v listopadu a prosinci, kdy ostatní příchutě fungují podstatně méně.

Fish, blood and orange boilie. Vysoké procento rybích mouček, krevní moučka a zelená mušle s přírodním pomerančem. Křupavá řasa a vysoký podíl železa vyvolávají nutkání k jídlu, zejména mezi většími rybami.

N Blend boilie. Obrovské množství tygřích ořechů, masa, mléka a dalších bílkovin. Příchuť je kombinací pražených tygřích ořechů a kondenzovaného mléka, doplněného mlékem B +, které dodává sladký krémový nádech. Okamžitě atraktivní návnada ve vodách, kde se chytá na boilies obsahující rybí moučku. Nebo také tam, kde je výskyt raků.

Pukka Fish Oily Chicken. Vyrobeno z původního materiálu Robin Red od společnosti Haith, plus vysoký obsah rybích mouček GLM na základě rybích proteinů - vysoce strukturovaná pro zvýšení rychlosti trávení a neustálého krmení. Obsahuje červený lososový olej, syrovátkový prášek a rozpustnou hydrolisovanou kuřecí bílkovinu. Vzácná slaná chuť, která používá přírodní identické příchutě. Zachytává "umami" - nejnovější přitažlivé atraktory.

Pukka fish peach and sour ceram. Vyrobeno z původního materiálu Robin Red od firmy Haith a z vysokého obsahu rybích mouček GLM (tj. vysoce strukturovaná návnada pro podporu rychlého trávení a nesustálého krmení). Je k dispozici ve dvou příchutích 1) Broskev a zakysaná smetana 2) Mastné kuřecí maso. Dobré ve vodách, kde je velký výskyt bahna, protože broskev přebije pach bahna. Zakysaná smetana je tvořena třemi složkami, z nichž jedna obsahuje kyselinu N-butyrovou (kyselina máselná), která je velmi silná a rozptýlí se do velké vzdálenosti.

Scopex. Scopex boilie je kombinací světoznámé krémové aromy SCOPEX s vysokou sladkostí a luxusních anglických surovin. Scopex aroma se vyznačuje rychlou a hlavně 100% rozpustností jak v teplé, tak i chladné vodě a vytváří okamžitou a mimořádně sladkou pachovou stopu ve vodním sloupci. Přírodní sušenkové a medové výtažky a extrakty jsou vyhledávanou pochoutkou všech kaprů. Navíc unikátní velmi sladké chuti stimuluje kapří apetit a ryby lze tak dlouhou dobu udržet na krmném místě, hlavně v jarním období. Boilie na sladké bázi, skládá se ze směsi kvalitních surovin, mléčných proteinů a osvědčených esencí. Sladkou chuť kaprovité ryby přímo zbožňují a tak s tímto boilie o záběry nebudete mít nouzi. Boilie z této směsi již prošlo úspěšným testováním jak na svazových, tak na soukromých vodách. Boilie je vhodné jak na krátkodobé, tak na delší výpravy. TIP! Pro dosažení maximální atraktivity boilies zalijte tekutou potravou, boosterem či dipem v přiměřeném množství, případně pokapejte pár kapkami téže esence.

Squid and Octopus. Návnada na bázi rybí moučky, která je hrubě texturovaná návnada, která podporuje uvolňování atraktorů do okolí a podporuje rychlost trávení.
Obsahuje vynikající kvalitní rybí moučku LT94, mléčné bílkoviny, extrakt z chobotnice a vysoký podíl zelených mušlí - což z něj činí okamžitě atraktivní a dlouhodobou návnadu s naší legendární chobotnicí a olihní s nádechem černého pepře, kterou vyhledávají především větší ryby.

Strawberry Milk B. Jahodové boilies je vyrobené z hrubě mleté mouky tygřího ořechu, vysoce kvalitních mléčných bílkovin, klasického Milk B + atraktoru a ptačího krmiva, aby podpořily únik a přitažlivost obsažených atraktorů. Je to vysoce přitažlivá návnada s dlouhodobou potravinovou hodnotou a je etrémně účinná ve všech ročních období.

Supa Fruit. Sladká příchuť jemného ovoce se sladkými mléčnými výrobky. Díky vysokému obsahu mléčných bílkovin, tygřích ořechů a masa je tato návnada vysoce efektivní po celý rok.

Kód Kód: 340/SUP 340/SUP2 340/N-B 340/N-B2 340/FIS 340/FIS2 340/PUK 340/PUK2 340/PUK3 340/PUK4 340/COL 340/COL2 340/BER 340/BER2 340/SQU 340/SQU2 340/STR 340/STR2 340/SCO Zvolte variantu
Jméno značky: DT Baits
Kategorie: Boilies